Naše služby

Syntetické krytiny Palmex dělají zázraky!

V Palmexu známe umělé listy jako své boty. Již více než deset let pokrýváme střechy všech velikostí v různých částech světa. Vyvíjíme a vyrábíme umělé listy a příslušenství nejvyšší kvality, které pak testujeme v státních laboratořích.

Naše produkty jsou expedovány do celého světa prostřednictvím naši rozsáhlé sítě Palmex distributorů ve všech pěti kontinentech. Tito zástupci jsou proškoleni, aby dokázali odborně poradit a pomohli našim zákazníkům vyřešit jejich požadavky. Dále jsou k dispozici další čtyři mezinárodní obchodní zástupci, na které se naši zákazníci mohou obrátit v případě, že v jejich zemi není žádný Palmex distributor.

Naši Palmex distributoři se svými zkušenostmi a znalostmi přeměnili běžné resorty, střediska, pláže, parky, zoologické zahrady, plavecké bazény a ostatní do malých či velkých zázraků, přidali tu nejosobitější atmosféru. Vytvořili místo, kde si majitelé a jejich zákazníci mohou plně vychutnat život, relaxovat a odpočívat pod střechou, která je nejen ochrání, ale je šetrná i k životnímu prostředí.