Naši partneři

UMĚLÉ PALMOVÉ LISTY: VÝRAZNÝ MODEL PARTNERSTVÍ

Palmex International je dynamický a inovativní tvůrce, vývojář a výrobce umělých palmových listů, který se těší již více než jedno desetiletí vedoucí pozici na trhu střešních krytin. Společnost dosáhla tohoto postavení tvorbou dlouhodobých strategických partnerství se spolehlivými špičkovými společnostmi a organizacemi a může tak nabídnout svojí klientele prvotřídní výrobky střešních krytin a služby s nimi spojené. Palmex také přispívá k ekologickému budování a je tudíž zahrnut do společností propagujících udržitelný rozvoj.

Na výrobu našich umělých palmových listů a konstrukci příslušenství vybíráme pečlivě naše partnery, kteří zajišťují vysokou kvalitu materiálů. Výše uvedené nám umožňuje zabezpečit kvalitu Palmex materiálů střešních krytin podle nejvyšších mezinárodních standardů a zároveň také naplňovat nejvyšší očekávání našich zákazníků. Na instalaci střešních krytin pro naše klienty spolupracujeme s velmi pečlivě vybranými řemeslníky, kteří jsou důkladně proškoleni.

Toto vše umožňuje Palmex International nabízet dvacetiletou záruku na všechny střechy nosící jeho označení. Kvalitní střešní krytina tak není pouze životaschopnou, spolehlivou a výhodnou alternativou k přírodním střešním krytinám, ale stává se i zároveň vkusnou ekologickou volbou informovaných spotřebitelů a naší vizitkou pro zodpovědné občany a společnosti.

Canadian CBCOd roku 2003 jsou v Kanadě podporovány Kanadským ekologickým úřadem ekologické stavby a LEED systém kalkulace pojistného. Palmex International je nyní členem Kanadského/US ekologického úřadu a je tudíž naší velkou poctou podporovat ty projekty vývojářů, kteří si přejí získat certifikaci LEED.

US GBCUS ekologický úřad, který byl založen v roce 1993, podporuje udržitelnost v konstruování a výstavbě správy průmyslu tam, kde je velkou snahou dosažení LEED certifikace. Tato certifikace svědčí o ekologické kvalitě Palmex střešních materiálů.

Vertima fire testingVertima napomáhá tvorbě profesionálů pomocí konzultací spojených převážně s LEED certifikací, tvorbou ekologických projektů a zaváděním ekologických technických parametrů. Palmex International důvěřuje Vertimě v případě LEED hodnocení produktové řady střešních krytin.

Intertek fireproof testingIntertek je dlouholetý odborník ve zlepšování, přizpůsobování a certifikaci. Pověřujeme Intertek testováním ohnivzdornosti naší produktové řady střešních krytin.

CSTB Artificial Palm LeavesThe Centre Scientifique et Technique du Bâtiment podporuje trvale udržitelné konstrukce svými výzkumy, hodnocením a šířením znalostí. Spoléháme na CSTB v tom, že kvalita našich umělých palmových listů odpovídá evropským standardům.

Air-Ins Tests resistance to windsTato nezávislá laboratoř se specializuje na vykonávání hodnocení tvorby obalových komponentů. Produktová řada Palmex je testována inženýry této společnosti v odolnosti proti silnému větru.

SGS CertificationSGC provádí inspekci, ověřování, certifikování a testování průmyslové kvality a produktivity. SGC vybavuje Palmex ISO 9001:2008 certifikací na dodržování ISO standardů palmových listů.

Industrial testing and certificatonBodycote Technitrol Inc. je nezávislý poskytovatel testování a certifikace služeb. Tato společnost testuje odolnost umělých palmových listů proti ultrafialovému záření.