Eco-Responsible

Skupina Palmex je hrdá na náš produkt, který je ekologicky zodpovědný, 100% recyklovatelný, voděodolný, bezúdržbový a zaručí Vám dlouhou životnost Vaší střešní krytiny.

Palmex International podrobil své produkty několika zátěžovým zkouškám a testováním, aby naši zákazníci, projektanti a obchodní partneři měli jistotu správné investice a mohli se spolehnout na kvalitu našich výrobků. Testy proběhly u nezávislých akreditovaných organizací. Listy byly podrobeny testům ověřujících jejich bezpečnost, odolnost a stálost vůči přírodním vlivům. Listy Palmex získaly také několik environmentálních certifikátů, které jsou důkazem naší odpovědnosti vůči životnímu prostředí. Záleží nám na tom, aby si i naše děti mohli užívat krás přírody všude kolem a ne pouze v národních parcích

Naše střešní krytina je držitelem následujících certifikátů a osvědčení:

 • ISO 9001: 2008
  Tato certifikace prokazuje zavedený management řízení kvality, dle kterého jsou naše produkty vyráběny, kontrolovány a posílány našim zákazníkům. Jedná se o soubor přísných standardů výroby. Všechny naše výrobky jsou sledovány a kontrolovány po celý výrobní proces. Zavedený management řízení kvality zaručuje kvalitu našich výrobků a služeb a spokojenost našich zákazníků.
 • LEED
  Leadership in Energy and Environmental Design (LEED) je předním odborníkem v zeleném stavitelství („green building“) a územního plánování. LEED certifikace je světově uznávaná ve zodpovědném využívání přírodních zdrojů a šetrných stavebních technologií. Palmex International je nositelem LEED certifikace pro 100 % recyklovatelnost, vysokou odolnost, schopnost termoregulace a energetickou efektivnost. Naše produkty se mohou pyšnit titulem ekologicky udržitelného výrobku.
 • AIR-INS Inc.
  Oba listy, Bora Bora a Domingo byly testovány organizací Air-Ins Inc. k prokázání odolnosti větru o síle až 170 km/hodinu bez jakýchkoli známek poškození nebo změn vlastností.
 • INTERTEK
  Následující nezávislé testování udělilo listům Palmex osvědčení třídy „A“ a „C“ v požární odolnosti. Testování bylo provedeno organizací Intertek ETL Semko.
 • BODYCOTE Technitrol Inc.
  ASTM G-26 prokázali, že střešní krytina Palmex nenesla žádné známky změny lesku a významnou změnu barvy po expozici ultrafialového záření. Měření bylo provedeno v laboratoři Bodycote independent laboratory.

Díky těmto nezávislým testům Vám můžeme poskytnout záruku spokojenosti a dobré investice. Střešní krytina Palmex je stavebním materiálem, který splňuje požadavky předpisů a norem většiny zemí.