Jsme hrdí, že můžeme být distributorem listů Palmex

Palmex International vyrábí materiál pro syntetické střešní listy od roku 1998. Firma se sídlem ve východní Kanadě se brzy stala světovou společností, která doslova zastřešila stovky projektů ve více jak 42 zemích po celém světě. Od tradičních domů přes rekreační a zábavní střediska až po vyhlášené hotelové komplexy, všude naše listy velmi překvapily svým osobitým stylem, jednoduchostí a přidanou hodnotou pro stavbu i její okolí. Noví majitelé si pochvalovali dobrou investici a často nezůstali pouze u jedné střechy.

Dnes má společnost síť mezinárodních distributorů ve 27 zemích po celém světě. Vlastní oddělení výzkumu a vývoje nám zajišťuje kvalitní materiály pro naše výrobky. Výrobní proces splňující přísná kvalitativní kritéria a vysoká úroveň služeb, které jsou naším standardem, posunuly naši mateřskou společnost Palmex International mezi světové lídry ve výrobě střešních krytin.

TREE HOUSES s.r.o. je hrdý, že může být výhradním distributorem střešní krytiny Palmex pro Českou republiku, Slovensko, Chorvatsko a Řecko. Od roku 2013 si můžou i naši zákazníci na „vlastní střechu“ vyzkoušet kvalitu syntetických listů. Naše produkty samozřejmě splňují všechny požadavky norem určených pro střešní krytinu.

Naše společnost

TREE HOUSES s.r.o. je specialista ve stavbě takzvaných „Tree Houses“, tedy domech v korunách stromů. Realizace projektů jsou založeny na kooperaci s francouzským partnerem a jeho desetiletou konstrukční zkušeností. Samotnou konstrukci pak provádí náš profesionální tým, který rozumí dřevu, stromům a přírodě. Zajišťujeme komplexní stavební proces včetně dendrologického posudku. Stavba Tree House se provádí s respektem k přírodě, k dispozici a růstu stromů. Naší prioritou je bezpečnost a ekologický přístup.

 

Thatch RoofingSoučástí každého Tree House je samozřejmě kvalitní střecha, která Vás musí ochránit za všech okolností po několik desítek let. Zde jsme nic neponechali náhodě a zvolili jsme střešní krytinu Palmex, která Vám zajistí jak ochranu před rozmary počasí, tak i dlouhou životnost. Navíc si ji každý snadno splete s pravými listy nebo rákosem a hlavně se o ni nemusíte vůbec starat!

 

 

 

 

Pokud se Vám líbí

  • Uděláme pro Vás kalkulaci a pomůžeme vybrat nejlepší variantu
  • Listy Palmex dovezeme až k Vaší stavbě
  • Náš tým Vám rád pomůže s pokládkou listů
  • Poradíme a pomůžeme s Vašimi dotazy

Nebo se toužíte probudit v korunách stromů?

  • Zajistíme dendrologický posudek
  • Připravíme pro Vás kompletní projekt ušitý přímo na míru stromu a Vašim přáním
  • Dovezeme všechen potřebný stavební materiál
  • Postaví ho náš profesionální tým
  • Opět se na nás můžete obrátit

Kompletní informace na www.treehouses.cz